Székesfehérvár,Szent Flórián körút 7.

Autószerelői állásajánlat

Az Autócentrum Szabó Kft. immár 30 éve áll ügyfelei szolgálatában, a minőségi autókereskedelmet képviselve. Cégcsoportunk 13 márka hivatalos forgalmazója és márka szervizeként, a minőségi szolgáltatás környezetét teremti meg partnerei részére. Amennyiben szeretnéd szakmai tudásodat barátságos munkahelyi légkörben, egy profi csapat tagjaként kamatoztatni, légy aktív részese sikereinknek és jelentkezz hozzánk!

Amit kínálunk:
  • Átlagon felüli alapbéreden túl, teljesítményed alapján is díjazhatjuk a munkádat
  • Pörgős szerviz vár, ahol csak rajtad múlik mit hozol ki magadból
  • Magyarország egyik legnagyobb autókereskedésében dolgozhatsz
  • 11 autómárka gyári támogatását kaphatod
  • Jellemzően új vagy újszerű autókat javíthatsz
  • Közel 30 év alatt gyűjtött tapasztalatunkkal, tudásunkkal segítjük munkádat
  • Műhelyünkben minden rendelkezésedre áll, ami a munkádhoz szükséges
  • Folyamatosan fejlesztheted a tudásod
  • Jól összeszokott, lendületes csapat tagja lehetsz
  • Kiszámítható a munkaidő, hétköznapokon 8-17 óráig
  • Munkaruhádat mi biztosítjuk és cseréljük
  • Minden nap egy óra pihenőidőt biztosítunk neked

Főbb feladataid, munkáid:
  • Garanciális és garancián túli személy -és haszongépjárművek javítását, karbantartását bíznánk rád
  • Új gépjárművek felkészítését is Te végeznéd

Az álláshoz tartozó elvárásaink:
  • Szakmai végzettséget és elhivatottságos várunk tőled
  • Precizitást, megbízhatóságot érezz magadban
  • Önállóan tudd végezni a munkád, természetesen nagyobb falatoknál számíthatsz a csapatra
  • Cserében Te is tudj és szeress másokkal együtt dolgozni
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezz

Az állás betöltéséhez előnyben vagy, ha:
  • Ebben munkakörben dolgoztál
  • Nem riadsz meg a diagnosztikától
  • Kisebb villamossági munkák is mennek
  • Bármelyik, általunk forgalmazott, szervizelt márkát ismered

Munkavégzés helye: H-2030 Érd, Kis-Duna utca 7-9. vagy H-8000 Székesfehérvár, Szent Flórián körút 7.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi címre szíveskedjék elküldeni:
karrier@autocentrumszabo.hu

Kérjük válasszon telephelyet!
Cím
2030 Érd, Kis-Duna utca 7-9.
Telefon
Nyitva tartás
Értékesítés:
Hétfő-Péntek: 08:00-17:00
Szombat: 09:00-13:00
Vasárnap: Zárva

Szerviz/Alkatrész:
Szombat-Vasárnap: Zárva